تبلیغات
پایگاه سربازان گمنام امام زمان(عج) - خوردی قَسَمی؟ قَسَمی نوش کن!
برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان(عج) و سلامتی مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) و شادی روح شهدا
صـــــــــلــــــــوات

شعری که آیت الله بهجت (ره) زیر لب زمزمه میکردند :

این همه لاف زن و مدعیِ اهل ظهور
پس چرا یار نیامد که نثارش باشیم
سالها منتظرِ سیصد و اندی مرد است
آنقدر مرد نبودیم که یارش باشیم
وقتی آمد خبر رفتن مارا بدهید
به گمانم که بنا نیست کنارش باشیم ...

حجت الاسلام ماندگاری:
به مقام معظم رهبری گفتم
فلسفه چفیه شما چیست؟
فرمودند: دوستان اگر می دانستند که
دشمن چگونه آماده شده است
برای زمین زدن نظام واسلام،
هیچگاه حالت رزم را از
خودشان دور نمی کردند!
ضمن خوش آمد به شما بازدید کننده محترم شما چند صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان(عج) میفرستید؟

تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

اسلام و سیره اهل بیت در پرتوی ولایت فقیه

***

بصیرت چلیچه

***
خوردی قَسَمی؟ قَسَمی نوش کن!


یاشیخ!
خواص میدانند که نیت واقعی شما از قسمی که خورده اید چیست!
والله بالله تالله، سالهای 84 تا 92 تکرار نخواهد شد؟
شما نیز قسم ما را بشنوید :
والله بالله تالله، شورای نگهبان همچون سالهای 84 تا 92 ، در سالهای آتی نیز، پای رأی مردم خواهد ایستاد.
چه آیت الله جنتی(دامت برکاته) در قید حیات باشند و چه خدای ناکرده نباشند!
خاطرتان آسوده جناب شیخ!
تبلور شورای نگهبان تنها در وجود مبارک حضرت آیت الله جنتی(دامت برکاته) نیست بلکه یک میلیون نفر از بدنه مردمی کوچه و بازار هستند که با نظارت خویش، موی هر شیطنتی را از تُغار ماست هر فتنه گری ( پای صندوقهای رأی) بیرون میکشند و اجازه «تقلب» و یا «تهمت تقلب» را به هیچ نانجیبی نمی دهند.
خدا بخواهد این مردم به برکت خون شهیدان و نفس مسیحایی ولایت و زیر سایه سار حضرت حجت عج، بازهم فرزندانی همچون احمدی نژاد را به عرصه ی انتخابات آتی عرضه خواهند کرد.

نگران نباشید جناب رئیس حمهور،

ایرانیان هزاران سال است که در کنار زایش فرزندان خائنی همچون سید ضیاء طباطبایی و یا محمدرضا پهلوی و قس..، فوج فوج فرزندان خدمتگزار و دلیر و باایمان به جهان عرضه کرده اند.

والله بالله تالله آن ممه ای را که در سالهای 70 تا 84 شاهدش بودیم لولو برد و آن سالهای مصیبت بار در قوه اجرایی کشور دیگر تکرار نخواهد شد(اگر هم پیش بیاید مقطعی است و ریشه دار نخواهد شد) زیرا مردم به برکت ولایت، بیدار شده اند و روز به روز بر بصیرت ملی ایرانیان افزوده می شود و دیگر دهان هیچکس بوی شیر نمیدهد.

یاشیخ!

عقل حکم میکند : انسان در مورد چیزی که به آن سطح دسترسی ندارد قسم نخورد.

84 تا 92 سالهایی بودند که مردم ایران، بیشترین مردمسالاری دینی را مشق کردند و البته 92 به بعد هم نیز!

مگر اینکه شما قائل به این باشید که برای سالهای بعد آنچنان مبسوط الیَد خواهید بود که یک تنه سرنوشت این مردم را به دست بگیرید و برایش نرخ تعیین کنید.

والله بالله تالله که شما تنها یک نفر از این ملت هستید و بس!

قل اَنَا بشر مثلکم...

برادرم، آقای روحانی!

سالهای 84 تا 92 را ، برای تشنگان فرهنگ اشرافی گری، میتوان سیاه ترین سالهایِ 35 سال اخیر نامید!

اگر با این ادعا موافق نیستید بفرمایید تا اسناد، شواهد و تأییداتِ آنرا از خامنه ای.دات.آی.آر تقدیم حضورتان نماییم.

براستی چرا نباید آن سالهای درخشان تکرار شود؟

یک سوال : شما مدعی هستید که اهل یک تنه تصمیم گرفتن نیستید .

اگر چنین است لطفا پاسخ دهید که آیا چنین اَبَرقسمِ مسئولیت آوری را یک تنه تصمیم گرفتید بخورید؟ یا قبل از خوردنش با مشاوران سریع العَلَم تان شور کرده اید؟ (کسانی همچون حسام آشنا و یا محمود سریع القلم)

حُکماً از دو حال خارج نیست :

الف) این قسم را یک تنه در برابر دوربینها تصمیم گرفتید که بخورید و وعده دهید، که در این صورت باید گفت : چرا نقیض ادعایتان قسم میخورید و یک تنه برای پیشگیری از تکرار سالهای 84 تا 92 مدعی میشوید و قول و وعده میدهید؟ اصولا وقتی خود شما اهل خوردنِ یک تنه یِ چنین قسم و وعده ی محاسبه نشده و غیرداهیانه ای هستید چرا رئیس قبلی خود (احمدی نژاد) را به یک تنه تصمیم گیری کردن متهم مینمایید؟

ب) پیش از خوردن این مایکروقسم، با بغل دستی هایتان شور کرده اید بنابراین آیا میتوان ادعا کرد که این قسم یک قسم گروهی، جناحی و برنامه ریزی شده است؟ که در این صورت باید گفت : این کدام جناح و طیف جسور است که برای عدم تکرار سالهایی که بیشترین مُهر تأیید را از دست و لسان رهبری معظم انقلاب گرفته است، هم قسم شده و به شما مشورتهای اینچنینی میدهد؟

یادتان نرود شیخ!

هم استانی نازنین ات(امیرمحمود احمدی نژاد)، فقط یکی از سربازان دلاور حضرت آقاست که دمار از روزگار امیرِ متفرعنِ فتنه درآورد و شما باید به هم استانی بودن با ایشان افتخار کنید و دعاگوی ایشان باشید.(حق هم همین است)

بنظر حقیر، آنچه برای شما صواب و طیره ی عقل است آنستکه در محضر جناب آقای دکتر احمدی نژاد به عنوان کسی که میتواند معلمی خوب برای شما باشد زانوی ادب زده و از کسی که قبلا کارمندش بوده اید محترمانه بخواهید که برای شما کلاس درس مدیریت گذاشته و تجارب سالهای 84 تا 92 را در اختیارتان بگذارد تا انشالله از دست مبارک حضرت آقا(روحی له الفدا) نمره قبولی گرفته و شما نیز به این دستور معظم له که «کتاب خدمات دولت را شیرازه بندی کنید» در سال آخر ریاست جمهوری تان مفتخر شوید. والله بالله تالله این عین عاقبت بخیری است برای شما!

بلاشک سعه ی صدر دکتر محمود احمدی نژاد آنقدر هست که قابلیت هایش را بیریا در اختیار شما بگذارد.

کافیست از ایشان بخواهید!

میدانم! از نگاه جنابعالی کمک گرفتن از احمدی نژاد جگر شیر میخواهد چرا که از نظر آقای هاشمی اینکار یک انتحار سیاسی است اما شک نکنید که نظر آقای هاشمی درقیاس با «حقیقت» و یا در قیاس با «فرمایشات امام خامنه ای مدظله» آنقدرها صائب و مفید فایده نیست که یاری گرفتن از دکتر احمدی نژاد برای شما و کشور نافع است.

البته شما میتوانید انذارها و تذکرات اخلاقی این برادر حقیر وبلاگنویستان را نادیده انگاشته و یا بی اهمیت تلقی کنید لکن در روزی که «یوم تبلی السرائر» نامیده شده اینجانب شهادت خواهم داد که آنچه شرط عقل و تکلیف بود را به شما گفتم. آنجا پاسخ شما به محضر خداوند که «تقصیر حسام آشنا بود...یا توصیه ی آقای هاشمی بود و قس علیهذا..» هیچ کمکی به شما نخواهد کرد.کلکم راع و کلکم مسئول آقای روحانی!

مجدداً تأکید میکنم :

والله بالله تالله! شورای نگهبان در سالهای آتی نیز همان دقت و استحکامی را خواهد داشت که در سالهای 84 تا 92 داشت، چه در نظارت بر صندوق های رأی و چه در تایید و رد صلاحیت حضرات!

برایتان عاقبت بخیری از درگاه خدا خواهانم آقای رئیس جمهور!

منبع: وبلاگ شنود

مرتبط با: سیاسی ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

پایگاه سربازان گمنام امام زمان(عج)